Věrnostní program Needs For Carp

Členem našeho slevového věrnostního programu Needs For Carp rybářských potřeb (dále jenom NFC RP) se stanete pouhou registrací na našem webu. S registrací získáváte řadu výhod, které Vám přinesou opravdu výhodné nákupy na celý sortiment nabízených rybářských potřeb. Slevy 5 až 15 % dle výše objednávek, další navýšení těchto slev prostřednictvím slevových poukazů a praktické dárky k objednávkám v rámci časově omezených akcí. O všech těchto výhodách a akcích Vás vždy informujeme prostřednictvím e-mailu.

UPOZORNĚNÍ

Po provedené registraci je nutné zadat v pravé části našeho e-shopu přihlašovací jméno a heslo a tím se přihlásíte do e-shopu jako řádně zaregistrovaný návštěvník a ceny v e-shopu se Vám automaticky přepočítají dle Vaší aktuální slevy. Bez přihlášení nelze uplatňovat nárok na slevu. Hodnota Vaší objednávky bude na účet věrnostního programu NEEDS FOR CARP (dále jen VP NFC) připsána okamžitě po provedení Vaší platby.

1. Úvod

Zákaznický program NFC RP je věrnostní program pro zákazníky internetového obchodu www.needsforcarp.cz společnosti Jiří Sedlák IČO: 04483847 jehož účelem je poskytování nadstandardních výhod stálým zákazníkům a zkvalitňování služeb na základě Vámi udaných údajů. Předpokladem pro vstup je realizace platné registrace na www.needsforcarp.cz a splnění podmínek, které jsou upřesněny níže.

2. Výhody vyplývající z členství ve VP NFC

2.a. Člen teamu po splnění podmínek (viz. bod 3.1.) získá při nákupu na internetovém obchodu www.needsforcarp.cz slevu ve výši 5 – 15%. Slevové limity v bodu 2.b. jsou uvedeny pouze pro členy VP NFC. Výhody a slevy získané členstvím ve VP NFC platí nejen pro nákupy realizované v internetovém obchodě, ale platí také při nákupech na naší kamenné prodejně a naopak!

2.b. Slevové limity: Finanční částky, uváděné u jednotlivých slev, jsou dány součtem všech objednávek konkrétního člena VP NFC realizovaných od 1.4.2022. Každému řádně zaregistrovanému zákazníkovi se budou částky za jeho objednávky sčítat na jeho účet a po dosažení další postupové hranice mu bude v následující objednávce navýšen slevový věrnostní rabat na odpovídající hodnotu (viz níže).

Bronzový zákazník - 5% sleva

Sleva ve výši 5 % je základní slevou poskytovanou při celkové útratě 1 Kč až 25 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 25 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 8% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Stříbrný zákazník - 8% sleva

Sleva ve výši 8 % platí při celkové útratě 25 001 Kč až 50 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 50 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 10% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Zlatý zákazník - 10% sleva

Sleva ve výši 10 % platí při celkové útratě 50 001 Kč až 75 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 75 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 12 % slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Platinový zákazník - 12% sleva

Sleva ve výši 12 % platí při celkové útratě 75 001 Kč až 100 000 Kč. Po dosažení celkové útraty 100 000 Kč a více se zákazník automaticky přesouvá do 15% slevy, která mu bude započítána již při následující objednávce. Načítání celkové útraty není časově omezeno.

Diamantový zákazník – 15% sleva

Sleva ve výši 15 % platí při celkové útratě nad 100 001 Kč.Tato sleva bude zákazníkovi započítána již při následující objednávce! Načítání celkové útraty není časově omezeno.

V případě faktur je hodnota předchozího nákupu připisována na věrnostní účet až po přijetí Vaší platby na náš bankovní účet.

2.c. Pokud si bude časový rozdíl mezi dvěma následujícími objednávkami větší, než 12 měsíců, bude výše dosaženého slevového bonusu automaticky nastavena na výchozí 5% slevovou hranici bez ohledu na výši předchozí objednávky!

2.d. Odpovídající slevy se projeví změnou cen sortimentu po řádném přihlášení člena VP NFC na e-shopu www.needsforcarp.cz.

2.e. Do celkového stavu zákaznického účtu budou započítány pouze převzaté a zaplacené objednávky. Odpovídající částka bude na účet zákazníka připsána až po převedení dobírkové finanční částky na účet NFC Rybářských potřeb. V případě odstoupení od kupní smlouvy a následném vrácení objednávky, bude z věrnostního konta zákazníka odečtena odpovídající finanční částka, která bude odpovídat hodnotě zrušené nebo vrácené objednávky nebo její části.

2.f. Člen VP NFC má automaticky nárok na další cenové zvýhodnění v rámci speciálních akcí, pořádaných NFC Rybářskými potřebami na internetovém obchodě www.needsforcarp.cz O těchto akcích bude informován prostřednictvím informačních e-mailů nebo přímo na www.needsforcarp.cz.

3. Všeobecné podmínky a ochrana osobních údajů

3.a. Osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s platnými zákony České republiky a nařízeními Evropské unie zejména pak s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů). Veškeré informace o zpracování osobních údajů si můžete prohlédnout zde.

3.b. Jiří Sedlák IČO: 04483847 si vyhrazuje možnost v případě neaktuálních či nepřesných údajů vyřadit člena z NFC teamu, neboť je povinna na základě § 5 odst. 1 písm. c) zákona 101/2000 Sb. taková data zlikvidovat.

4. Na co lze a nelze uplatnit věrnostní slevu

Věrnostní slevy lze uplatnit na všechny produkty na e-shopu, které na detailu produktu nemají uvedenou větu "Na tento produkt se nevztahuje věrnostní sleva". Mohou to být produkty konkrétní značky, nebo produkty, které jsou již zlevněné. Věrnostní sleva se obecně nevztahuje na sortiment značek Deeper, Free Spirit, Haswing, Lowrance, atd. a na zboží označené červeným štítkem AKCE (Akční zboží).

5. Kontaktní adresa

Jiří Sedlák, Hodonínská 840, Rohatec 696 01, telefon: +420 775 193 705, info@needsforcarp.cz.

6. Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky platí od 1. dubna 2022. Jiří Sedlák IČO: 04483847