Plovoucí pelety Coppens KOI ALLROUD MIX 3mm 400g

Značka: Coppens

Podporuje vitalitu a zbarvení nejenom jezírkových ryb ! Kompletní, bílkovinné plovoucí krmivo o průměru 3 mm, vhodné pro ryby o velikosti nad 8 - 10 cm. Krmivo vyrobeno extruzí z velmi kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin! 

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: 0301
99 Kč
Plovoucí pelety Coppens KOI ALLROUD MIX 3mm 400g
Značka: Coppens

Obsah živin: Bílkoviny (NL) 31 %, tuk 5 %, vláknina 3,1 %, popel 9,1 %

  • Charakteristika: Kompletní, bílkovinné plovoucí krmivo o průměru 3 mm, vhodné pro ryby o velikosti nad 8 - 10 cm. Krmivo vyrobeno extruzí z velmi kvalitní směsi, sestavené z výběrových surovin! 

Díky vysoké expanzi - " nafouknutí " trvale plavou a jsou vynikající především pro častější krmení v průběhu dne. Plovoucí peletky vydrží na hladině po mnoho hodin. Ve vodě sice změknou, ale jsou stále soudržné, takže i menší rybky krmivo pak bez problému sežerou.

Dobrá rada: Nehažte plovoucí krmivo na volnou hladinu, rozplave se a ryby ho nemusí 100% zkonzumovat. Udělejte si z úzkých laťěk plovoucí rámeček např. 60x60 cm, ukotvěte jej kousek od břehu a házejte krmivo do něj. 

  • Použití: Krmte jen tolik, kolik jsou schopny ryby v krátké době sežrat, aby zbytečně nezůstávalo krmivo bez povšimnutí. Pokud nemáte v jezírku vzduchování, dbejte na pravidlo, že se vzrůstající teplotou vody, klesá i obsah kyslíku a je třeba krmit velmi opatrně. Nažraná ryba snáší kyslíkový deficit velmi špatně! Hlavně v ranních hodinách, kdy za tmy rostliny kyslík z vody spotřebovávají a vydechují do ní kysličník uhličitý (proces disimilace). 
  • Skladování a spotřeba: Doporučená doba spotřeby je 12 měsíců od zakoupení. Skladování: V suchu a šeru, na podložce - paleta nebo kartony, bez přístupu slunečního záření. Pokud vám otevřené krmivo napadnou moli, zkrmte ho co nejdříve, rybám to nevadí, krmivo není pro ně znehodnocené.

 

Průměr   3 mm
Balení 400 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástrahy a návnady
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: