Gumová nástraha Spro Iris Popeye 10cm UV Minnow

Značka: SPRO

Spro IRIS Popeye je měkou gumovou nástrahou se skvěle vyladěným chodem, který je doplněný o skvělé barevné kombinace se silnými UV aktivátory zvyšujícími účinnost gumových nástraha Spro IRIS Popeye.

Dostupnost Vyprodáno
Kód: 4664 608
45 Kč
Gumová nástraha Spro Iris Popeye 10cm UV Minnow
Značka: SPRO

Spro IRIS Popeye je měkou gumovou nástrahou se skvěle vyladěným chodem, který je doplněný o skvělé barevné kombinace se silnými UV aktivátory zvyšujícími účinnost gumových nástraha Spro IRIS Popeye. Mnoho barevných kombinací nabízí každému příznivci přívlače volbu mezi agresivními, přírodními, svítivě světlými či tmavými barvami. Tělíčko gumové nástrahy Spro IRIS Popeye je vytvořeno tak, aby bylo možné využít IRIS Popeye pro lov přívlačí hned několika technikami. Ať už holdujete přívlači s klasickou jigovou hlavičkou nebo dáváte přednost přívlači metodou drop shot či carolina nebo texas rig, gumová nástraha Spro IRIS Popeye vždy naplně vaše očekávání. Tenký ocásek v kombinaci s větším tělíčkem vytváří skvělou vibraci útoku a to již při velmi pomalém tažení nástrahy. 

Hledáte-li skvěle barevně i chodem doladěnou gumovou nástrahu, pak gumová nástraha Spro IRIS Popeye je přesně tou nástrahou, kterou hledáte!!

Délka: 10cm
Hmotnost nástrahy: 9g
Velikost háčku jigové hlavičky:  3/0-4/0

Doplňkové parametry

Kategorie: Nástrahy a návnady
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: