Predator repelent ALOHA

Značka: Leroy Cosmetic

Vysoce účinný kapesní repelent proti komárům a klíšťatům.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 50100208
269 Kč
Predator repelent ALOHA
Značka: Leroy Cosmetic

Vysoce účinný kapesní repelent proti komárům a klíšťatům. S ochranným faktorem 30 SPF. Je určený i do exotických krajin.

Tento repelent je určen k ochraně před všemi druhy komárů a klíšťat. Kompaktní kapesní balení umožňuje mít prostředek neustále s sebou a opakovaně aplikovat v případě potřeby v extrémních podmínkách. Je vhodný i pro děti od 2 let. 

Aplikace:
Doporučená denní dávka při přímé aplikaci na pokožku na dospělého člověka je 12g ( plocha celého těla). Výrobek obsahuje 25% účinné látky DEET a 25% účinné látky Icaridin. Má dobré hydrofobní vlastnosti, které brání rychlému odparu. Při aplikaci nastříkejte nejprve do loketní jamky a přesvědčte se zda pokožka nezarudne, pokud ano opláchněte ošetřené místo vodou a dále nepoužívejte. Musíte zvolit méně koncentrovaný repelent, nebo repelent s jinou účinnou látkou. Specialní 360° aerosolový ventil Vám umožní aplikovat 100% roztok v jakékoli poloze lahvičky. Neaplikujte na oděv, zanechává mastnotu. Na oděv aplikujte jiný typ výrobku a to PREDATOR OUTDOOR , který je na to vysloveně určený a kde byla prokázána účinnost i měsíc po aplikaci. Neaplikujte na předměty z plastů( mobil, brýle, hodinky apd.) výrobek může tyto předměty poškodit. Po skončení expozice umyjte mýdlem a vodou.

Účinná látka: 25 % DEET, 25 % Icaridin (50 % účinných látek)

Doplňkové parametry

Kategorie: Camping
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: