Dipované Boilie Dragon Baits - Dragon Blood 16 mm-245ml

Značka: Dragon Baits

Toto boilie se vyznačuje svou velmi silnou masovou vůní s příchutí koření. 

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 1000119
149 Kč –47 % 79 Kč
Dipované Boilie Dragon Baits - Dragon Blood 16 mm-245ml
Značka: Dragon Baits
vyr 21P2090038
Výprodej
149 Kč –47 %

Dragonblood-v překladu dračí krev.  loročních vycházkách naši testeři zaznamenali moc pěkné výsledky a proto se dá Dragonblood použít v každém ročním období. Kapři toto boilie dlouhodobě příjmají pro svou vyváženou nutriční hodnotu. V boilie jsou použity velmi kvalitní tříděné moučky a to například LT rybí moučka, tuňáková a lososová. Tyto moučky už samy o sobě mají výraznou vůni a jsou obohaceny o Robin Red. Robin Red je obsaženo v té nejlepší kvalitě a to od firmy Haits, se kterou Dragonbaits spolupracuje a vlastní certifikát o jeho kvalitě. Dále jsou v boilie použity složky pro lepší rozpustnost a to nectarblend, mořská řasa, sušené hovězí játra, extrakt z konopí, betain a další složky podporující trávení.

Díky své porovité struktůře je boilies ve vodě velmi rychle aktivní. Rospustné látky jako Betain a játrový extrakt se začnou vždy perfektně uvolňovat. Je to špičkové boilies, které se používá po celý rok.

Pohled na celkové složení:

50% LT -Rybí moučky (tuňák,losos), rybí protein L-30, Haits Robin Red, Haits Nectarblend, moučky z řas, extrakt z hovězích jater a restované konopí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: